If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
Maria02

Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Postautor: Maria02 » wtorek 10 lut 2015, 16:00

witajcie jestem załamana już myślałam że się skończyły te paskudne pryszcze i będę miala wreszcie spokój przez chwilę było dobrze a teraz wywaliło mi na twarzy pełno takich drobnych czerwonym kropek wygląda to koszmarnie nie ma jak tego zakryć makijażem poradźcie coś proszę piszę gdzie się tylko da trafiłam na to forum przez stronę gabinetu ma dobre opinie w internecie może pani coś poradzi? z góry dziękuje pozdrawiam marysia

Beautysfera
Kontakt:

Re: Brzydka czerwona skóra pod trądziku- pomocy!!!

Postautor: Beautysfera » poniedziałek 16 lut 2015, 23:24

Witam pani Marysiu,
przyczyn powstawania takiego problemu skórnego może być bardzo wiele.
Proszę o podanie więcej szczegółów a mianowicie czy krostki mają charakter zapalny tzn z białą treścią czy raczej są to głębokie bolące czerwone grudki?
Gdzie najwięcej ma Pani tych zmian? Cała twarz? czy tylko niektóre partie?
I najważniejsza rzecz jakich preparatów używa Pani do codziennej pielęgnacji skóry mam na myśli preparat do mycia i tonizowania skóry oraz krem i podkład. Często źle dobrane preparaty wpływają negatywnie na wygląd naszej skóry. Podkład w płynie również może powodować przesuszenie oraz zapychanie porów a co za tym idzie powstawanie zaskórników i zmian zapalnych. Oprócz pielęgnacji domowej polecam Pani zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Wspólna praca na linii klient-kosmetyczka może naprawdę przynieść wspaniałe efekty:-)
Jeśli miałaby pani możliwość to zapraszam do mnie do gabinetu na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Jolanta Wiśniewska-Uchwat
Beautysfera

Maria02

Postautor: Maria02 » wtorek 17 lut 2015, 10:09

dziękuję pani za odpowiedź już straciłam nadzieję że ktoś mi odpisze ropne krostki niewiele najwięcej jest właśnie takich małych czerwonych grudek najwięcej na policzkach i żuchwie wyglądają na prawdę wstrętnie :(
używam la roche posay hydraphase w połączeniu z shiseido podkład revlon color stay kremy na noc i na dzień loreal revitalift
dziękuje za pomoc pozdrawiam

Beautysfera
Kontakt:

Postautor: Beautysfera » wtorek 17 lut 2015, 19:51

Witam pani Marysiu,
należałoby przeanalizować składy preparatów, które pani używa czy nie zawierają silikonów i parafiny bo to własnie zapycha naszą skórę. Revlon color stay to dosyć cięzki podkład dla kaprysnej skóry poza tym zawiera alkohol i silikony.
Najpierw zaczęłabym od dobrego żelu myjącego (ale bez sls) i toniku który domyje resztki makijażu i zakwasi skórę. To tak naprawdę najważniejszy etap w naszej codziennej pielęgnacji.
Na takie problemy proponuje klientkom wykonanie mieszanek kwasowych z płynem jessnera, który działa przeciwzapalnie i leczy istniejące już zmiany. w kolejnym etapie jesli się da to oczyszczanie na zimno. Zabiegi i odpowiednia pielęgnacja domowa przynoszą naprawdę dobre efekty. Sama zmagałam się z trądzikiem hormonalnym i dzięki mieszankom udało mi się wyjść z tego chociaż trwało to dosyć długo.

Pozdrawiam
Jolanta Wiśniewska-Uchwat

dodolinka
Awatar użytkownika

Postautor: dodolinka » piątek 18 gru 2015, 19:43

Mnie po trądziku zostały brzydkie blizny, takie ciemne plamki na polikach i trochę dziurek, jakby otwarte pory, ale większe i nie znikają. Smaruje je różnymi kremami i maściami, robiłam nawet mikrodermabrazję, ale na razie bez spektakularnych efektów. Możliwe, że blizny będę chciała usunąć laserem, ale najpierw testuję wszystkie inne metody.

martixa

Postautor: martixa » czwartek 22 gru 2016, 22:22

zapisz się na mikrodermabrazje diamentową, np do coco time we wrocławiu - wiem że mają u siebie ten zabieg. Pomoże ci zwalczyć zaczerwienienia

pataska

Postautor: pataska » niedziela 22 sty 2017, 23:49

no chyba najlepsza będzie własnie wizyta u kosmetyczki. A jeśli chodzi o domową pielęgnację to zerknij sobie na ofertę kremów od Eldan Cosmetics (one są do profesjonalnej pielęgnacji). Wydaje mi się, że rzuciło mi się tam w oczy łagodzące serum, które niweluje zaczerwienienia

SevenOutOfNine

Postautor: SevenOutOfNine » wtorek 06 cze 2017, 22:27

Bardzo dobre kosmetyki ma Floslek, koniecznie wypróbuj.

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » poniedziałek 27 sie 2018, 10:49

Też miałam podobny problem, ale zaczęłam korzystać z naturalnych kosmetyków ze strony https://www.orientana.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ i bardzo szybko zauważyłam efekty. Kosmetyki są świetne i nie podrażniają skóry - zaczerwienienie znikło i skóra jest teraz gładka.

heidiklum

Postautor: heidiklum » niedziela 17 lut 2019, 17:37

Wydaje mi się że pomogły by na to takie zabiegi na przebarwienia - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ Może warto się udać na konsultacje do takiej kliniki i to omówić? Nic Ci nie szkodzi a możesz sobie pomóc

Wróć do „Pielęgnacja”