If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

AGD w kuchni

Kuchnia ze znakiem Q!
Amanda

Re: AGD w kuchni

Postautor: Amanda » wtorek 13 sie 2019, 10:27

Dziewczyny czy macie sokowirówka, czy też wyciskarkę do soków. Zastanawiam się od kilku dni, które z tych urządzeń jest lepsze i wydajne. Przeglądałam Sokowirówki na tej stronie Ceneo i tak się zastanawiam czy warto się zdecydować na sokowirówkę i czy soki przyrządzone są dobre. Chciałabym codziennie robić zdrowe i pożywne soki dla całej rodziny, a nie kupować już w sklepie gotowy soków.

mczay

Postautor: mczay » sobota 05 paź 2019, 21:15

U mnie bardzo ważną rolę poza kuchenką i lodówką odgrywa okap. Bardzo często z niego korzystam. Ostatnio po raz kolejny wymieniłam w nim filtr i okazało się, że kupując w okolicznych sklepach dużo na tym tracę. Odkryłam to dzięki stronie: https://www.oleole.pl/filtry-do-okapow.bhtml , gdzie filtry są znacznie tańsze. Polecam.

laiczka

Postautor: laiczka » poniedziałek 28 paź 2019, 19:15

ja zamawialam ekspres przezsklep nespresso online :) bez zadnych problemow. zreszta kapsulki tez zamawiam tylko tak :)

Izabela12

Postautor: Izabela12 » wtorek 19 lis 2019, 13:29

Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze musi być płyta indukcyjna, już taką posiadam zakupiłam ją na https://piekarnikiparowe.com/ . Świetnie się sprawdza, mają naprawdę świetne ceny, oraz sprzęty AGD. Bardzo dobrze sprawdza się również Piekarnik parowy, używałam już wielokrotnie i jestem bardzo zadowolona.

Gualfra

Postautor: Gualfra » czwartek 12 gru 2019, 21:57

Ja mam oczywiście robot kuchenny, a także blender kielichowy i ręczny. Teraz poluję na dobry ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem, wiec może coś polecicie. Myślę, że wybiorę któryś z tych https://www.delonghi.com/pl-pl/produkty ... cinieniowe Jestem jednak otwarta na sugestie i opinie.

pola9

Postautor: pola9 » poniedziałek 30 gru 2019, 00:12

ja ostatnio zainwestowałam w odkurzacz porządny, bo resztę agd mam. Kupiłam sobie odkurzacz pionowy mpm GreenGo 4.0 MOD-35 i naprawdę robi wrażenie, super odkurza, regulację ssania mozna zmieniać na rączce plus dco najważniejsze długo akumulator trzyma po naładowaniu

satynka

Postautor: satynka » niedziela 05 sty 2020, 09:53

Jak jesteśmy przy takim temacie to ma do was nieco inne pytanie... A mianowicie czy lepiej jest kupić oryginalny filtr do lodówki? Czy taki zamiennik https://strefafiltrow.pl/lg-bl9808-5231 ... ennik.html też będzie dobry? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Bo nie znam się za bardzo...

kasia9902

Postautor: kasia9902 » niedziela 05 sty 2020, 21:56

noo czajnik to podstawa, ja ostatnio kupowałam takie najgorsze, za pare groszy bo było mi zawsze szkoda kasy, od pewnego czasu mam w domu czajnik profi cook model dokładniej PC-EKI 1062 i powiem Wam, ze jestem zachwycona, zapłaciłam trochę więcej, ale warto było.

pola9

Postautor: pola9 » niedziela 12 sty 2020, 09:27

noo agd w mieszkaniu jest ważne, my też ostatnio zainwestowalismy w nowy piec i do tego w generator pary od laurastar, bo żelazko nam się popsuło. Powiem Wam, że co jak co, ale generator pary naprawdę opłacało się kupić :) nie niszczy tkanin, delikatnie prasuje, same plusy

Wróć do „Nie tylko przepisy”