If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Nasze włosy

Wszystko co chciałabyś wiedzieć, ale boisz się zapytać!
zipka

Nasze włosy

Postautor: zipka » piątek 15 mar 2019, 18:02

Dużo przyczyn wypadania włosów jest uleczalnych, dlatego ważne jest ustalenie rozpoznania i zastosowanie skutecznego leczenia. Często pozbycie się choroby podstawowej lub wyeliminowanie złych przyzwyczajeń pozwala pozbyć się tego przykrego objawu. W sieci jest wiele ciekawych artykułów, takich jak ten https://piotrturkowski.pl/wypadanie-wlo ... ia-wlosow/ , gdzie wypisane są najczęstsze przyczyny wypadania włosów.

Amanda

Re: Nasze włosy

Postautor: Amanda » wtorek 02 kwie 2019, 19:37

ja na szczęście póki co nie mam problemu z wypadającymi włosami, ale fakt nie można takich rzeczy bagatelizować. Ja za to mam siwe włosy :D i chcę je pomalować, tylko nie wiem na jaki kolor. A znalazłam na ceneo Farby koloryzujące Sanotint . Może ktoś doradzi jaki kolor będzie pasował a mam niebieskie oczy, włosy kręcone, postura szczupła.

beaytuwish

Postautor: beaytuwish » wtorek 09 kwie 2019, 22:08

nic przyjemnego, jak wlosy wypadaja to jet naprawde masakra... na szczescie sa teraz mozliwosci, mozna to leczyc, sa tez zabiegi przeszczepiania wlosow i to jest super, polecam Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, cos pieknego, mialam ogromnego farta ze tam trafilam, a tak sie bałam zabiegu, teraz juz wiem ze nie ma czego i namawiam kazdego kto ma problem z lysieniem!

Nataly
Awatar użytkownika

Postautor: Nataly » środa 17 kwie 2019, 09:00

Ja od jakiegoś czasu zaczęłam stosować odżywkę https://www.orientana.pl/product/ajurwe ... dalecznik/. Muszę przyznać, że od tamtej pory moje włosy wyglądają o wiele lepiej i są milsze w dotyku. Super jakość w dobrej cenie.

100%natura

Postautor: 100%natura » środa 17 kwie 2019, 13:47

Do pielęgnacji włosów proponuję zastosować Olejek Arganowy. Nauralny olejek arganowy ma wiele zastosowań :

1. osłabionym włosom przywróci blask i doda sprężystości; możesz nakładać małe porcje na mokre włosy lub wykorzystać do masek,
2. nakładany na skórę głowy radzi sobie z łupieżem,
3. zdyscyplinuje niesforne kosmyki; nałóż kilka kropel na końce suchych lub mokrych włosów,
4. kilka kropel dodaj do szamponu lub odżywki bezpośrednio przed użyciem; włosy będą bardziej lśniące i odżywione.

Na rynku jest wiele naturalnych olejków które są świetne do pielęgnacji twarzy, skóry głowy.

Problemem wielu ludzi jest to że używają dermokosmetyków które w swoim składzie mają mnóstwo chemii, która właśnie powoduje problemy z wypadaniem włosów itd.

Dlatego ja od dawna stosuję tylko kosmetyki naturalne ponieważ tak jak coraz więcej ludzi chcę dbać o nie tylko o swoje ciało jedząc zdrowe produkty i używając kosmetyków naturalnych ale przede wszystkim chcę dbać o EKOLOGIĘ

Gosia26

Postautor: Gosia26 » środa 17 kwie 2019, 14:30

No ja niestety miałam duży problem z wypadającymi włosami :( kilka dni temu odwiedziłam trychologa w salonie Miraflores i właśnie zastanawiam się nad innowacyjnym zabiegiem laserowego zagęszczania włosów...słyszałam o tym wiele pozytywnych opinii, podobno korzystają z niego nasze aktorki. Może wiecie coś więcej ?

Pamelka

Postautor: Pamelka » niedziela 21 kwie 2019, 22:04

Ja zawsze miałam problemy z utrzymaniem moich włosów w odpowiedniej kondycji, dlatego zdecydowałam się trochę przejrzeć różne propozycje co mogłoby mi pomóc i tak trafiłam na piwne kosmetyki które możesz sprawdzić na https://piwnekosmetyki.pl gdzie znajdziesz zarówno szampony jak i odżywki do włosów na bazie piwa (i to aż 30%). Bardzo dobrze nawilżają, są mocniejsze, dłużej zachowują świeżość i odzyskały również swój blask. Zdecydowanie polecam sprawdzić :)

bjuti

Postautor: bjuti » sobota 27 kwie 2019, 22:04

O zniszczone włosy trzeba zadbać i kosmetykami można sobie pomóc. Tutaj https://essenz.pl/product/2-serum-do-zn ... osow-30-ml widziałam serum, które ma naturalny skład i też bardzo dobrze nawilża włosy, będą wyglądały na zdrowe.

Gosia26

Postautor: Gosia26 » wtorek 21 maja 2019, 04:18

Ja po długich namysłach zdecydowałam się na radykalną zmianę, wybrałam się do In Harmony i pozbyłam się ponad 50 cm upierzenia :D nie dość, że wyglądam rewelacyjnie to widać, że włoski w końcu odżyły

BozenkaMatysiak

Postautor: BozenkaMatysiak » sobota 03 sie 2019, 16:02

Na bardzo zniszczone i suche włosy dobrze działają kosmetyki z olejkiem konopnym w składzie. Tutaj https://www.molpharma.pl/produkty/ekstrakt-konopny-cbd sobie na ten temat poczytajcie. Od jakiegoś czasu coraz więcej pojawia się kosmetyków konopnych na rynku, bo są po prostu skuteczne.

Wróć do „Pielęgnacja”